Ruggie – budík, který vás zaručeně probudí

Ruku na srdce – kdo z vás ráno vstane na první zazvonění budíku? Je to velmi rozšířený zlozvyk, nejen u nás, ale i jinde na světě. Jak se donutit ráno vstát, aniž bychom zacvakli budík a spali dál nebo ho alespoň několikrát neposunuli. Ruggie vás zaručeně postaví na nohy.

Možná si mnozí z vás, stejně jako já, při slově rohožka představí vstupní dveře do bytu nebo domu. Úspěšná kampaň na Kickstarteru tomuto slovu dává nový význam – vstávání bez dlouhého otálení. Jak dokáže spícího člověka probudit?

Jeden pán v Hong Kongu se zamyslel, jaký má vliv na odkládání vstávání vliv na člověka. Naprosto s tím souhlasím (zdroj: ruggie.co):

  • Cítíte se unavení a vyčerpaní.
  • Pocit vyčerpání může trvat až čtyři hodiny.
  • Tento stav má dopad na vaši mysl a celkový výkon.
  • Žijete ve stresu z pozdního příchodu, spěchu atd.).
  • Spánkový cyklus se naruší a následkem bude stejné chování v budoucnosti.

A tak vznikla Ruggie – budík, který vás zaručeně postaví na nohy. A to doslova. Abyste jej umlčeli, musíte na něm stát oběma chodidly pod dobu 3 sekund (čas lze prodloužit). Komu se pak bude chtít zpět do postele? Navíc si můžete nahrát vlastní pozdrav, třeba “Jsem dobrá, vstávám hned napoprvé”… Nebo chcete raději nějakou líbivou melodii?

Ze vstávání se tak stane zvyk a po měsíci vás ani nenapadne budík opět umlčet a spát dál.

Ranní ptáče dál doskáče… jak jste na tom vy? Kolik času vám z rána ukradne zacvakávání budíku a odkládání vstávání? O kolik minut byste mohli déle nerušeně spát, kdybyste měli dostatek vůle vstát hned napoprvé? U mě je to nějakých 20 minut…

Kolik vás bude naučení se vstávat na první dobrou stát? Ruggie stojí v základní ceně 99USD + poštovné a DPH. Aktuálně můžete nakoupit se slevou (79USD). Připočítejte však k ceně poměrně častý nákup baterií, neboť jejich životnost výrobce udává 4-8 měsíců. Ale i tak to stojí za to.

Jak vstáváte vy? Máte vedle postele několik budíků? Nebo váš budík není na dosah a musíte vstát, abyste ho umlčeli? A nebo patříte k těm šťastným, co budík nepotřebují, protože se probouzí včas sami?


Mohlo by vás také zajímat

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.