Z obyčejné toalety udělejte chytrý bidet

Uvažovali jste někdy, že byste pořídili do koupelny bidet? V malých koupelnách můžete narazit na nedostatek místa. Existují však možnosti pro každého – přídavná sprška nebo speciální bidetové prkénko na toaletu.

Bidet není v Čechách až tak rozšířený, jako jinde ve světě. Obvykle jej vnímáme jako samostatný zařizovací předmět, který je umístěný vedle záchodové mísy. V malých koupelnách však narazíte na omezený prostor. Řešení se ale najde.

Nejlevnější variantou je montáž spršky na splachovací nádržku, pokud se spokojíte pouze se studenou vodou. Spršku pak umístíte do držáku vedle záchodové mísy. Komfortnější řešení je přívod jak studené, tak teplé vody ke směšovací baterii. Pokud máte vedle toalety umývadlo, pak lze spršku napojit obdobně jako myčku nádobí nebo pračku.

Bidetová sprška (Zdroj: heureka.cz)

Pokročilejší a pohodlnější řešení představuje elektronický bidet – bidetové prkénko. Namontujete jej na toaletu (vyrábí se více velikostech pro nejčastější WC mísy) místo běžného prkénka, napojíte na vodu a k elektrické zásuvce. Ceny se pohybují od 6.000 Kč.

Bidet Hyundai HDB-1500 má několik funkcí – mytí (volitelný tlak vody a teplota), masáž, sušení, režim pro děti, úsporu energie. Prkénko je vyhřívané. Oblíbené nastavení si můžete uložit do paměti (pro 4 osoby). Dostupný je ve dvou variantách – s postranním panelem nebo s displejem na zeď (napájení na baterie). Cena je cca 11.000 Kč / 13.000 Kč). Zdroj: www.hyundaiwater.cz.


Mohlo by vás také zajímat

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.